Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

REPREZENTANT MEDICAL Constanta, Sibiu, Brasov, Bucuresti

Compania: Dr. Reddy's Laboratories Romania SRL
| Expirat la: 21.06.2013 |
| Actualizat la: 17.06.2013 |
Compania:  Dr. Reddy's Laboratories Romania SRL
Departament:
  • Chimie / Biochimie
  • Farmacie
  • Medicina alternativa
  • Medicina umana
  • Vanzari
Orasul:
  • Brasov
  • Bucuresti
  • Constanta
  • Sibiu
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  4
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  B
Data introducerii:  20.05.2013
Data limita:  20.06.2013
CANDIDATUL IDEAL:

• Studii superioare finalizate (Biologie, Chimie, Medicina, Farmacie sau studii conexe reprezinta un avantaj)
• Experienta pe un post similar minim 1 an reprezinta un avantaj
• Este o persoana dinamica, proactiva, cu excelente abilitati de comunicare si relationare
• Detine abilitati organizatorice si spirit de echipa
• Cunostinte de operare PC (MS Office) si limba engleza (nivel mediu)
• Carnet de conducere categoria B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati : • Promovarea produselor Dr.Reddy’s in acord cu strategia companiei
Beneficii :
• Masina de serviciu, laptop, telefon
• Mediu de lucru favorabil pentru realizarea şi dezvoltarea personală şi profesională
• Oportunitati de promovare

DESCRIEREA COMPANIEI:

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica indiana cu prezenta globala si peste 16.000 de angajati, care s-a definit in evolutia sa internationala prin spirit antreprenorial, atentia catre inovatie si rolul social asumat.
Infiinţată în 1995, Reprezentanţa din Romania a consolidat si pe plan local perceptia asupra calitatii exceptionale a medicamentelor noastre si a accesibilitatii lor.
Valorile noastre sunt : calitate in tot ceea ce facem, siguranta, productivitate, integritate si transparenta, respectarea individualitatii, sustenabilitate, incurajarea colaborararii si a resposabilitatii sociale.