Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT MEDICAL Constanta, Sibiu, Brasov, Bucuresti

Publicat 17 Iun 2013 | Expira 21 Iun 2013
Joburi
4
Aplicanti

Candidatul ideal:

• Studii superioare finalizate (Biologie, Chimie, Medicina, Farmacie sau studii conexe reprezinta un avantaj)
• Experienta pe un post similar minim 1 an reprezinta un avantaj
• Este o persoana dinamica, proactiva, cu excelente abilitati de comunicare si relationare
• Detine abilitati organizatorice si spirit de echipa
• Cunostinte de operare PC (MS Office) si limba engleza (nivel mediu)
• Carnet de conducere categoria B

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati : • Promovarea produselor Dr.Reddy’s in acord cu strategia companiei
Beneficii :
• Masina de serviciu, laptop, telefon
• Mediu de lucru favorabil pentru realizarea şi dezvoltarea personală şi profesională
• Oportunitati de promovare

Descrierea companiei:

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica indiana cu prezenta globala si peste 16.000 de angajati, care s-a definit in evolutia sa internationala prin spirit antreprenorial, atentia catre inovatie si rolul social asumat.
Infiinţată în 1995, Reprezentanţa din Romania a consolidat si pe plan local perceptia asupra calitatii exceptionale a medicamentelor noastre si a accesibilitatii lor.
Valorile noastre sunt : calitate in tot ceea ce facem, siguranta, productivitate, integritate si transparenta, respectarea individualitatii, sustenabilitate, incurajarea colaborararii si a resposabilitatii sociale.

Detalii job

Departament:

  • Chimie / Biochimie
  • Farmacie
  • Medicina umana
  • Vanzari
  • Medicina alternativa

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Sibiu
  • Constanta
  • Bucuresti
  • Brasov

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat