Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT MEDICAL Bucuresti, SV

Publicat 12 Dec 2012 | Expira 16 Dec 2012
Joburi
2
Aplicanti

Candidatul ideal:

• Diploma de licenta in Medicina Umana, Farmacie sau studii conexe
• Experienta pe un post similar
• Este o persoana dinamica, proactiva, cu excelente abilitati de comunicare si relationare
• Cunostinte de operare PC (MS Office) si limba engleza (nivel mediu)
• Carnet de conducere categoria B

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati :

• Promovarea produselor Dr.Reddy’s in acord cu strategia companiei

Beneficii :

• Mediu de lucru profesionist
• Pachet salarial motivant
• Oportunitati reale de promovare si dezvoltare profesionala

Descrierea companiei:

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica indiana cu prezenta globala. Dr.Reddy’s se defineste in evolutia sa internationala prin spirit antreprenorial, atentia catre inovatie si rolul social asumat.

Infiinţată n 1995, Reprezentanţa din Romania a consolidat perceptia asupra calitatii exceptionale a medicamentelor realizate in fabricile din Hyderabad.
Valorile noastre sunt : calitate in tot ceea ce facem, respectarea individualitatii, incurajarea inovatiei si invatarii continue, a colaborararii si a resposabilitatii sociale.

Pentru informatii suplimentare puteti accesa www.drreddys.ro sau www.drreddys.com

Detalii job

Departament:

  • Chimie / Biochimie
  • Farmacie
  • Marketing
  • Medicina umana
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Sibiu
  • Suceava

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat