Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT MEDICAL BACAU, NEAMT

Publicat 26 Iun 2012 | Expira 28 Iul 2012
Joburi
1
Aplicanti

Responsabilitati si beneficii:

- Prezinta clientilor actuali sau potentiali, produsele aflate in promovare directa ;
- Explica avantajele oferite de produsele promovate;
- Dezvolta relatiile cu clientii;
- Dezvolta relatiile cu reprezentantii de vanzari ai distribuitorilor si farmaciile cu care lucreaza medicii prescriptori

Candidatul ideal:

-Absolvent studii superioare finalizate cu examen de licenta; facultatea de medicina umana reprezinta un avantaj;
- Cunostinte PC (Excel, Word);
- Abilitati de comunicare si de negociere;
- Abilitatea de a-si atinge obiectivele;
- Flexibil, constiincios, prezentabil;
- Dorinta de a lucra in echipa;
- Carnet de conducere cat. B minim 1 an.

Descrierea companiei:

FARMEXPERT DCI, companie aflata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse farmaceutice din Romania, face parte din grupul britanic Alliance Boots, lider international in domeniul farmaceutic, cu o cifra de afaceri de peste 23 miliarde lire sterline.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 750 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Detalii job

Departament:

  • Farmacie
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bacau

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului