Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Receptionera

Publicat 19 Iun 2013 | Expira 21 Iul 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Experimentat, sociabil, eficient, echilibrat, corect, indeplinirea tuturor atributiilor, respectarea normelor si regulilor, punctual.

Descrierea jobului:

Persoana serioasa si dedicata,
Grad mare de implicare la locul de munca,
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii companiei,
Atentie distributiva,
Capacitate de prioritizare si de lucru cu mai multe sarcini in acelasi timp,
Oferirea de informatii specific clientilor companiei,
Asigurarea unui climat placut in interiorul zonei de asteptare pentru client.
Asigurarea curateniei in interiorul si in exteriorul punctului de lucru

Descrierea companiei:

North Beauty Center este un centru spa de infrumusetare si intretinere corporala.

Detalii job

Departament:

  • Office / Back-office / Secretariat
  • Saloane / Clinici frumusete
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

nespecificat