Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Project Sales Manager

Publicat 05 Oct 2011 | Expira 06 Nov 2011
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Experienta consistenta (min. 5 ani) in coordonare echipa si vanzari.

Cunostiinte solide despre managementul vanzarilor, marketing, hotelarie si HR.

Foarte bune abilitati de comunicare si coordonare.

Experienta sau studii in strainatate.

Cunoasterea pietei de B2B.

Viziune, gandire strategica.

Angajament, determinare si motivatie ridicata de a reusi.

Corectitudine, flexibilitate.

Responsabilitati si beneficii:

Acesta va fi implicat in coordonarea intregii activitati impreuna cu General Manager-ul companiei.

Oferim: traininguri si oportunitati de dezvoltare, flexibilitate si comisioane substantiale.

Descrierea companiei:

Colaboram cu VBS - Client Research & Consulting pentru Cercetari de marketing * Mystery Shopping * Training.

www.solutiideafaceri.ro

Detalii job

Departament:

  • Relatii clienti / Call center
  • Marketing
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Brasov
  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Constanta
  • Iasi

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului