Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

project manager

Publicat 28 Feb 2013 | Expira 01 Apr 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cunostinte tehnice, disponibil pentru program prelungit, eficient in conditii de stres.

Responsabilitati si beneficii:

Atributii
- Identifica proiectele mari in domeniul constructiilor si ofera solutii de inchiriere pe perioade lungi, taiere beton, demolari, pardoseli industriale si tamplarie pvc.
- Identifica nevoile antreprenorilor din cadrul proiectelor.
- Supervizeaza santierele unde compania executa lucrari.
- Efectueaza vizite zilnice la clienti si prezinta oferta companiei.
- Intocmeste si semneaza contractele de inchiriere.
- Urmareste incasarile si se ocupa de primirea filelor CEC si a BO.
- Organizeaza echipele de muncitori in vederea executiei lucrarilor.
- Oferteaza si intocmeste devize pentru lucrarile ce urmeaza a fi executate.

Program
- 9 ore/ zi - 1h pauza de masa
- Sambata 10-14/ 2 sambete pe luna
- Program flexibil

Beneficii
- Salariu fix, telefon de serviciu, minute full, laptop, masina cu motorina full, comision din incasari.

Relatii interdepartamentale
- Se subordoneaza directorului de vanzari, in lipsa acestuia, sefului superior ierarhic.
- Da sarcini de verificare si intocmire contracte catre responsabilul departamentului de marketing; in cazul in care nu e nimeni in departamentul de marketing, va face singur verificarile.
- Da sarcini de livrare catre responsabilul de livrari
- Da sarcini de facturare catre responsabilul de factuare
- Comunica cu managerul general pentru orice problema aparuta.

Descrierea companiei:

Domeniul constructiilor

Detalii job

Departament:

  • Constructii / Instalatii
  • Relatii clienti / Call center
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat