Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Programator

Publicat 30 Apr 2006 | Expira 11 Mai 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Eşti isteţ/isteaţă? Crezi că ştii să programezi? Nu te sperie problemele grele?
De tine avem nevoie.

Ce dorim MUSAI de la candidatul ideal:
* pasiune pentru programare şi pentru rezolvat probleme interesante
* experienţă dovedită în programare: ne interesează să ştim:
--- ce proiecte ai realizat pe cont propriu sau în colaborare cu colegi/prieteni, pentru şcoală sau ca hobby;
--- dacă ai participat la vreun proiect open-source;
--- (dacă este cazul) ce ai lucrat la job-urile anterioare
* cunoaşterea la nivel avansat a cel puţin unui limbaj din familia C (C++, Java, C#, JavaScript)
* cunoaşterea limbii engleze la nivel peste medie

Constituie tot atîtea puncte în plus:
* familiaritatea cu sisteme de operare UNIX-like (ex. Linux)
* cunoaşterea a cel puţin unul dintre limbajele Perl, Python, Ruby, Groovy, Lisp, Haskell

Descrierea jobului:

Ca viitor coleg, vei participa la îmbunătăţirea produselor noastre existente (http://www.bluenote.ro/main.php?page_id=7&lang=ro ), precum şi la conceperea şi dezvoltarea de noi produse şi soluţii.

Ce oferim noi:
* mediu de lucru prietenos şi stimulant
* salariu motivant
* program de lucru flexibil
* hardware de ultimă generaţie
* free coffee, free bandwidth :)

Detalii job

Departament:

  • Internet / e-Commerce

Industrie:

  • Media / Internet

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Botosani
  • Iasi
  • Piatra Neamt
  • Suceava
  • Vaslui

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

se va negocia in urma interviului