Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Programator C++

Publicat 02 Apr 2006 | Expira 03 Apr 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Candidatul va poseda cunostinte aprofundate de:
- Visual C++
- Programare orientata pe Obiecte
- Programare Windows

Responsabilitati si beneficii:

Angajatul va avea ocazia de a lucra intr-o echipa multinationala, dinamica, cu multe oportunitati de afirmare, un venit si un pachet de bebeficii atractiv. Va avea ocazia sa-si construiasca carierea intr-o companie cunoscuta din domeniu IT.

Descrierea companiei:

Filiala din Romania a cunoscutei firme americane NetObjects este in cautare de programatori talentati si dornici de afirmare, care sa-si asume o pozitie responsabila in cadrul unor echipe profesioniste si multinationale. Se ofera salarii atractive si pachete de beneficii competitive.

Detalii job

Departament:

  • Internet / e-Commerce

Industrie:

  • Media / Internet

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Timisoara

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position

Oferta:

nespecificat