Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Profesor pictura - desen

Publicat 14 Dec 2006 | Expira 14 Ian 2007
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Gradinita particulara cauta persoana pentru optionalul de pictura - desen. Se va lucra cu un numar mic de copii - grupa mica si mijlocie. Optionalul se tine de 2 ori pe luna a cate 30 min activitatea. Plata - 1E/ copil la fiecare jumatate de ora desfasurata.

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitatile colaboratorului vizeaza venirea de 2 ori pe luna intre orele 9: 30 - 11:30 - ora este aleasa de catre acesta in intervalul propus mai sus.

Descrierea companiei:

Gradinita particulara cu un efectiv mic de copii, punct de reper Podul Grand. Tel: 0744.751.295 Mihaela Mandric

Detalii job

Industrie:

  • Educatie / Training

Tip job:

  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

< 100 EURO / luna