Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Preselectie 20 de cursuri gratuite de coafura, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura

Publicat 09 Mar 2006 | Expira 31 Mar 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Vogue School of Styles organizeaza PRESELECTIE PENTRU 20 CURSURI GRATUITE in urmatoarele domenii: coafura, frizerie, cosmetica, manichiura-pedichiura .

Nu sunt necesare cunostiinte de specialitate in domeniu.
Este o oportunitate pentru tineri( baieti si fete), care vor sa-si construiasca o cariera cu stil!

Pentru informatii suplimentare sunati la tel: 021-33.22.907

OBLIGATORIU: Inscrierile se fac PERSONAL la sediul companiei din Str. Stoian Militaru, nr. 25, sect 4.

Descrierea jobului:

Preselectia va cuprinde 3 probe eliminatorii, in urma carora se vor stabilii castigatorii locurilor gratuite: 5 - coafor stilist: 5 - cosmetica; 5 - manichiura-pedichiura; 5 - frizerie.

Cursurile cuprind:

-Ore de teorie si de practica, atat la academia Vogue cat si in cadrul saloanelor
-Curs tiparit
-Curs tehnic de limba engleza
-Curs de psihologie
-Instructori profesionisti cu o bogata experienta
-Baza materiala la nivel european
-Consultanta, promovare, consiliere in timpul si dupa cursul de pregatire
-Fiecare cursant are posibilitatea sa faca practica pe minim 100 de modele
-Diploma care se acorda la sfarsitul cursului este avizata de Ministerul
Muncii
-Diplomele sunt individuale,unice si netransmisibile

Taxele:

500 Euro - Coafor, cosmetica;
250 Euro - manichiura-pedichiura si frizerie.
In cazul castigatorilor, NU SE PLATESC.

Descrierea companiei:

Vogue Beauty Center este pozitionat in topul centrelor de infrumusetare , pozitie pe care a castigat-o in cei 8 ani de experienta in domeniu. Compania detine doua saloane si o academie - Vogue School of Styles, unde se pregatesc viitoarele talente. Echipa Vogue are in componenta aproximativ 70 de persoane, cu experienta dobandita prin training national si international.

Detalii job

Industrie:

  • Educatie / Training

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student

Oferta:

nespecificat