Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Postas

Publicat 13 Ian 2014 | Expira 14 Feb 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Abilitati si competente specifice pe care trebuie sa le posede postasul: tenacitate, bun organizator, promptitudine, punctualitate, seriozitate, corectitudine, atitudine generala pozitiva, dexteritate in utilizarea aparaturii si a instrumentelor de lucru specifice, capacitatea de a lucra in colectiv, spirit de echipa, capacitatea de a lucra in conditii de stress si efort sustinut, capacitatea de a se orienta in teritoriu, confidentialitate, disponibilitate de deplasare in teritoriu, disponibilitate de lucru cu program flexibil, altele

Experienta anterioara si permis de conducere categoria B constituie avantaj.

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI:

- Livreaza plicurile atribuite pe ruta atribuita.;
- Indeplineste obiectivele de calitate si profitabilitate stabilite;
- Este direct subordonat office managerului,

BENEFICII:

- salariu fix si bonus pentru realizarea targetelor
- tichete de masa
- posibilitati de promovare
- cursuri de specializare
- munca intr-un domeniu activ, alaturi de o echipa profesionista in care este incurajat spiritul de initiativa

Descrierea companiei:

Companie privata multinationala care isi propune sa ofere servicii postale integrate la cele mai inalte standarde de calitate si performanta pe intreg teritoriul Romaniei atat in mediul urban cat si in mediul rural. Serviciile oferite de societatea noastra presupun preluarea plicurilor, sortarea, scanarea, livrarea si urmarirea plicurilor pana la destinatarul final. Pana la sfarsitul anului 2014 ne propunem sa avem cel putin 40 de puncte de lucru deschise in tara si 6 puncte de lucru deschise in Bucuresti.

Utilizam tehnologie de ultima generatie, infrastructura si aplicatiile noastre IT permitandu ne sa urmarim in timp real atat activitatea postasilor cat si traseul plicurilor din momentul in care le primim pana la livrarea acestora catre destinatarul final.

CONFIDENTIAL

Detalii job

Departament:

  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

orice oras

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat