Gratis

Personal pentru CLINICA MEDICALA

MEDIC LINE BUSINESS HEALTH SRL
50 poziții

Candidatul Ideal

Clinicile Medic Line își extind echipa cu profesioniști dedicați și pasionați în domeniul medical pentru a oferi servicii de calitate superioară și îngrijire personalizată pacienților noștri. Dacă împărtășești dragostea noastră pentru o viață sănătoasă și ești încântat/ă să faci o diferență în viețile oamenilor, te așteptăm cu brațele deschise.

Ce avem nevoie?
  • Absolvent/ă studii superioare/Absolvent/ă a Școlii Postliceale Sanitare/Facultatea de Medicină
  • Experiență anterioară în domeniul medical sau într-un mediu similar este un avantaj, dar nu este obligatorie pentru toate pozițiile.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.
  • Orientare către pacient, empatie și atenție la detalii.
  • Competențe de lucru cu computerul și capacitatea de a învăța rapid utilizarea noilor tehnologii.
  • Experiență anterioară în domeniul medical este preferată, dar nu obligatorie.
Posturi Disponibile:
  • Medici specialiști/primari orice specialitate
  • Director medical
  • Manager clinica
  • Personal bază recuperare
  • Asistenți medicali generaliști
  • Operatori Imagistică medicală
  • Call center
  • Receptie
  • Personal curățenie
  • Personal farmacie
  • Sofer
  • Asistent manager

Descrierea jobului

  • Furnizarea îngrijirii și asistenței medicale în conformitate cu protocoalele și procedurile clinicii.
  • Întâmpinarea și orientarea pacienților în timpul vizitelor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄la clinică.
  • Recoltarea probelor biologice și pregătirea cabinetele medicale pentru consultații și investigații.
  • Gestionarea programărilor și a documentației administrative.
  • Asigurarea unui mediu sigur și curat pentru pacienți și personalul medical.
Beneficii:
  • La Medic Line, avem o echipă tânără și energică, iar mediul nostru de lucru este ca o ceașcă de ciocolată caldă într-o zi ploioasă - reconfortant și plin de bucurie.
  • Șansa de a învăța și de a crește alături de profesioniști dedicați.
  • Un salariu care va fi discutat într-un interviu relaxat și care va reflecta experiența și cunoștințele tale.
  • Mediu de lucru stimulativ și profesional
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea profesională
Dacă împărtășești dragostea noastră pentru o viață sănătoasă și ești încântat/ă să faci o diferență în viețile oamenilor, te așteptăm cu brațele deschise la Medic Line. Aplică acum și alătură-te unei echipe care se străduiește pentru o lume mai sănătoasă!

Clinicile Medic Line sunt recunoscute pentru angajamentul lor față de calitatea serviciilor medicale și grija acordată pacienților. Cu o experiență de peste 15 ani pe piața din România, ne mândrim cu un colectiv de medici profesioniști și personal de înaltă calificare. Cu echipamente moderne de ultimă generație, punem la dispoziția medicilor și pacienților noștri o gamă variată de servicii medicale performante:

  • Imagistică Medicală de Ultimă Generație: Dispunem de echipamente avansate de imagistică medicală, inclusiv RMN, CT, RX, DEXA și Mamografie, pentru diagnosticarea precisă a diferitelor afecțiuni și pentru monitorizarea progresului tratamentului.
  • Endoscopie, Colonoscopie, Bronhoscopie - FUJI: Utilizând echipamentele de înaltă calitate de la FUJI, efectuăm investigații endoscopice precise și sigure, asigurând un diagnostic corect și tratament adecvat.
  • Ecografe: Avem la dispoziție ecografe moderne, care permit medicilor noștri să efectueze investigații ultrasonografice detaliate și precise pentru diverse afecțiuni medicale.
  • EMG Natus: Pentru diagnosticarea și evaluarea afecțiunilor neurologice, utilizăm echipamentul EMG Natus, recunoscut pentru precizia și fiabilitatea sa.
  • Aparatură de bază de recuperare: Oferim o gamă completă de echipamente și facilități pentru recuperarea medicală a pacienților, sub supravegherea atentă a personalului nostru specializat.
  • Oxigenoterapie Hiperbară: Pentru tratarea anumitor afecțiuni medicale, oferim terapie cu oxigen hiperbaric, cu ajutorul unor echipamente moderne și în condiții de siguranță.

La Clinicile Medic Line, investim în tehnologie și infrastructură pentru a asigura cele mai bune condiții de lucru pentru medicii noștri și pentru a oferi pacienților noștri cea mai bună îngrijire medicală posibilă. Suntem dedicați excelenței în domeniul medical și suntem mândri să fim partenerii dumneavoastră în menținerea și îmbunătățirea stării de sănătate.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024