Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Operator Strung CNC Okuma

Publicat 09 Iul 2013 | Expira 10 Aug 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Om ordonat cu experienta in doemniu, trebuia sa stie ce inseamna lucrul intr-o sectie de productie, disciplina muncii si responsabilitatea lucrului cu o astfel de masina.

Descrierea jobului:

Operare pe strungul cu CNC, ceva programare ar fi un avantaj, disciplina muncii, o atentie foarte mare cu masina

Descrierea companiei:

descrierea o gasiti pe www.tpscom.ro

Detalii job

Departament:

  • Productie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student

Oferta:

nespecificat