Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Operator Call-Center

Publicat 13 Mai 2011 | Expira 14 Iun 2011
Joburi
10
Aplicanti

Responsabilitati si beneficii:

Activitatea consta in realizarea sondajelor de opinie telefonic, pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite, pe teme legate de servicii si bunuri de larg consum.

Beneficii
- Contract individual de munca
- Bonusuri in functie de realizari
- Program flexibil
- Adeverinta de practica pentru studentii care efectueaza stagiul de practica in companie
- Sanse reale de promovare
- Mediu dinamic si o echipa tanara

Candidatul ideal:

Esti student/absolvent sau cauti un job care iti ofera FLEXIBILITATEA programului si posibilitatea de DEZVOLTARE PROFESIONALA?
Daca esti dispus sa lucrezi minim 4 ore/zi te asteptam alaturi de noi! Vei avea ocazia de a lucra cu oamenii, de a-ti folosi si dezvolta abilitatile de COMUNICARE si puterea de CONVINGERE

Descrierea companiei:

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca departament de culegere date in firma Daedalus Consulting. Eurodata dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit – brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.

De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si www.daedalus.ro!

Detalii job

Departament:

  • Marketing
  • Vanzari
  • Telecomunicatii
  • Cercetare - dezvoltare
  • Office / Back-office / Secretariat

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat