Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Operator Call Center

Publicat 24 Feb 2014 | Expira 28 Mar 2014
Joburi
20
Aplicanti

Candidatul ideal:

Calitati personale:
- aptitudine de invatare rapida
- capacitate de concentrare
- flexibilitate in gandire
- comportamentul empatic
- aptitudini de comunicare şi negociere
- simtul umorului
- dorinta de autoperfectionare
- spirit de initiative
- sa fie agreabil chiar si cand se afla intr-o situatie dificila

Cerinte specifice:
- tehnici de vanzare
- capacitatea de a se descurca in mod interactive
- acordarea si transmiterea de informatii
- integrare rapida in colectiv
- respectarea instructiunilor verbale/scrise
- operare computere si alte echipamente electronice
- capacitatea de a lucra in conditii de stress
- spirit de echipa
- atentie distributive
- receptivitate
- respectarea termenelor
- promptitudinea
- respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor.

Descrierea jobului:

Cautam persoane cu experienta in activitati similare (call center), nivel mediu-avansat limba italiana.
Exista posibilitatea de a lucra de acasa.
Beneficii: bonusuri in functie de performanta.

Important: limba italiana la nivel mediu spre avansat. Candidatul trebuie sa poata sustine natural o conversatie in limba italiana.
- Cunostinte operare PC.
- Abilitati de comunicare.
- Prezinta un avantaj experienta intr-un job similar.
- Atitudine pozitiva si energica.

Descrierea companiei:

Compania Has & Jacob Vision SRL colaboreaza cu unul dintre cei mai mari producatori de energie Eco din lume si beneficiaza de o pozitie consolidata pe piata prin natura colaborarilor cu clienti de top din Europa.

Detalii job

Departament:

  • Marketing
  • Relatii clienti / Call center
  • Traduceri

Tip job:

  • Part time
  • Project Based
  • Full time

Oras:

  • Arad
  • Bacau
  • Iasi
  • Resita
  • Timisoara

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Italiana

Oferta:

se va negocia in urma interviului