Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

ofiter bancar teller - casier sucursale Bucuresti

Publicat 28 Iul 2008 | Expira 31 Iul 2008
Joburi
5
Aplicanti

Candidatul ideal:

studii superioare economice sau medii economice, experienta in activitati cu numerar, experienta intr-un post similar in banci constituie avantaj, corectitudine, fara sanctiuni sau antecedente penale

Descrierea jobului:

indeplineste atributii privind deschideri de conturi, operatiuni de plati si incasari cu bani de cont si cu numerar, schimb valutar, transfer rapid de bani, constituire depozite, intocmire documentatie credit persoane fizice;
se ofera sansa unei cariere in sistem bancar, lucru cu o echipa de profesionisti, pachet salarial atractiv

Descrierea companiei:

banca privata cu capital mixt

Detalii job

Departament:

  • Banci
  • Financiar / Contabilitate

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat