Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Agent de paza si protectie

Compania: NIMROD GUARD
| Expirat la: 28.07.2009 |
| Actualizat la: 26.06.2009 |
Compania:  NIMROD GUARD
Departament:
  • Paza si protectie / Militar
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  5
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  26.06.2009
Data limita:  27.07.2009
CANDIDATUL IDEAL:

- Spirit de observatie, atentie la detalii;
- Disponibilitate de a lucra in ture;
- Corectitudine
- Detinerea atestatului de calificare pentru meseria de agent de paza si protectie.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati: - asigurarea pazei si securitatii obiectivului dat in responsabilitate; - efectuarea controlului in cadrul obiectivelor; - desfasurarea activitatii in ture; - disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Nimrod guard este o companie de elita, construita pe pricipii solide ce stau la baza organizarii activitatii de scolarizare, paza si protectie. Nimrod guard functioneaza in baza legii nr.333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor si valorilor. societatea specializata in cursuri de calificare in meseria de agent paza si protectie - ofera de asemenea servicii in activitati de paza, protectie si mentinere a ordinii publice.

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de Agent de paza si protectie sau NIMROD GUARD, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de Agent de paza si protectie sau a vedea alte joburi ale firmei NIMROD GUARD.