Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Programator C++

Compania: NetObjects Romania
| Expirat la: 03.04.2006 |
| Actualizat la: 02.04.2006 |
Compania:  NetObjects Romania
Departament:
  • Internet / e-Commerce
Industrie:
  • Media / Internet
Orasul:
  • Timisoara
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  03.03.2006
Data limita:  03.04.2006
CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul va poseda cunostinte aprofundate de:
- Visual C++
- Programare orientata pe Obiecte
- Programare Windows

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Angajatul va avea ocazia de a lucra intr-o echipa multinationala, dinamica, cu multe oportunitati de afirmare, un venit si un pachet de bebeficii atractiv. Va avea ocazia sa-si construiasca carierea intr-o companie cunoscuta din domeniu IT.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Filiala din Romania a cunoscutei firme americane NetObjects este in cautare de programatori talentati si dornici de afirmare, care sa-si asume o pozitie responsabila in cadrul unor echipe profesioniste si multinationale. Se ofera salarii atractive si pachete de beneficii competitive.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 4 INTREBARI

De ce ati ales sa plecati de la locul de munca precedent?

Ce va asteptati sa gasiti la noul loc de munca?

Descrieti pe scurt cel mai mare proiect dezvoltat in C++ la care ati prticipat.

Cum va vedeti evolutia carierei dumneavoastra in urmatorii ani?

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de Programator C++ sau NetObjects Romania, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de Programator C++ sau a vedea alte joburi ale firmei NetObjects Romania.