Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Muncitori in agricultura in Marea Britanie

Publicat 13 Nov 2007 | Expira 14 Dec 2007
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

Studenti care vor sa castige bani,sa lucreze in agricultura in Marea Britanie, cu contract de munca pe 3 sau 6 luni maxim.Studenti care vor sa viziteze si sa cunoasca viata englezilor si sa capete experiente pretioase in domeniul agriculturii.

Responsabilitati si beneficii:

Jobul este oferit de firma Concordia-Marea Britanie, este in agricultura in Marea Britanie in ferme, la cules de fructe si legume,sali de impachetat,ferme de flori etc.Cu program de 39 de ore pe saptamana, cu salariul saptamanal ,5,85 de Lire pe ora si 8,85 de Lire pe ora dupa program, cazare asigurata de ferma respectiva la pret de 20 de Lire.Plecarile sunt dupa data de 01.01.2008.Pe program se pot inscrie fete si baeti studenti sau tineri pana la 30 de ani. Plecarea este din Bucuresti cu avion. Programul costa in jur de 450 de euro in pret sunt incluse biletele de avion dus-intors.Iscrierea este gratuita si se poate face si prin posta,prin completarea de \" cerere de participare care puteti sa descarcati pe situl: www.ukbrigade.com si o poza de pasaport la adresa firmei din Craiova.

Descrierea companiei:

Concordia este o firma din Anglia care asigura fermierilor din Anglia,muncitori din Romania si Bulgaria de 15 ani. Firma are mai multi agenti care lucreaza in toata Europa.In Romania firma are 3 agenti,unul dintre ei il puteti gasi la Craiova pe adresa C.D Fortunescu Nr.20. Pentru mai multe informatii accesati www.ukbrigade.com sau sunati 0731833144.

Detalii job

Industrie:

  • Agrara

Tip job:

  • Full time
  • Sezonier (Summer Job)
  • Temporar / TEMPS

Oras:

  • STRAINATATE

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

> 1500 EURO / luna