Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Muncitor - montator tamplarie, panouri solare

Publicat 14 Sep 2010 | Expira 16 Oct 2010
Joburi
20
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Experienta de minim 2-3 ani in montare tamplarie
- Constituie avantaj experienta in montare panouri solare
- Cunostinte de baza de limba franceza
- Disponibilitate de a lucra in Franta pentru o perioada de minim 5 luni
- Disponibilitate de angajare imediata

Responsabilitati si beneficii:

Montare de panouri solare

Descrierea companiei:

Grupul nostru cuprinde o ramura Protejata, Human Respect Solutions - HRS,o ramura de asistenta si consultanta in domeniul resurselor umane si o ramura asociativa Asociatia Acces pentru Toti - PacT. Misiunea noastra este de a promova integrarea tuturor categoriilor de personal in cadrul lumii profesionale si de a furniza clientilor nostri produse si servicii competitive

Detalii job

Departament:

  • Constructii / Instalatii
  • Prelucrarea lemnului / PVC
  • Productie
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Project Based

Oras:

  • STRAINATATE

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Franceza

Oferta:

nespecificat