Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Merchandiser (Reprezentat comercial) K.A

Publicat 18 Mai 2009 | Expira 19 Iun 2009
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

* experienta anterioara (avantaj);
* foarte bune abilitati de comunicare;
* spirit de observatie, atentie la detalii;
* abilitate de argumentare;
* capacitatea de a lucra in echipa;
* creativitate pentru generarea de idei
* putere mare de convingere

Descrierea jobului:

* Respectarea si realizarea planului saptamanal de vizite;
* Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii (key account);
* Respectarea standardului de mercantizare;
* Asigurarea si implementarea standardelor de mercantizare (FIFO), a preturilor recomandate si a celorlaltor elemente ale strategiei comerciale aplicabile clientiilor key account;
* Implementarea ori de cate ori este nevoie a campaniilor de marketing/ promotii initiate de catre conducerea Companiei;
* Colectarea si raportarea permanenta a informatiilor relevante legate de piata

Descrierea companiei:

În anul 1994, SC UNICARM SRL s-a constituit ca societate comercială cu răspundere limitată, cu capital integral privat.
În prezent, cu peste 1.400 angajaţi şi o linie tehnologică modernă, se realizează peste 210 produse si 50 sortimente de carne în diferite forme de ambalare, producţie care a situat compania, în anul 2005, în primele locuri pe ţară la secţiunea Intreprinderi Mici şi Mijlocii.

Detalii job

Departament:

  • Altele
  • Merchandising / Promoteri
  • Publicitate
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time
  • Part time
  • Temporar / TEMPS

Oras:

  • Bacau
  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Craiova
  • Timisoara

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat