Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Mecanic utilaje grele/ operator excavator si buldozer

Publicat 21 Feb 2013 | Expira 25 Mar 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Rezistent la un program prelungit de lucru cad situatia o cere, disponibil pentru deplasari/detasari in interes de serviciu, apt pentru lucru in echipa, polivalenta profesionala, recunoasterea autoritatii, cunoasterea si respectarea normelor de siguranta in munca.

Responsabilitati si beneficii:

Pe langa specificatiile generale ale postului de mecanic utilaj si operator excavator si buldozer, acest post presupune combinarea celor trei meserii .Beneficii: telefon mobil, bonusuri ocazionale la salariu dupa caz, diurna de deplasare, decontarea cheltuielilor de transport si cazare in deplasari.

Descrierea companiei:

Societate infiintata in 2006, specializata in inchirierea de utilaje si echipamente de constructii de mica, medie si mare mecanizare in medii atat civile cat si industriale si ingineresti.

Detalii job

Departament:

  • Constructii / Instalatii
  • Auto / Echipamente
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Tulcea

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului