Gratis

Manager Zona sali de jocuri MAGNUM 5000-6000 NET

MAGNUM GAMES SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Manager sala jocuri
Studii superioare finalizate ( Economice sau Management)
- Experienta in vanzari sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;
- Capacitatea de a invata si intelege piata de profil;
- Perseverenta si orientare spre rezultate;
- Cunostinte operare PC - MS Office
- Abilitati de comunicare, organizare si motivare a echipei;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Administrarea eficienta a resurselor punctului de lucru;
- Indeplinirea cu sarguinta a sarcinilor de serviciu din fisa postului;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂- Monitorizarea permanenta a nivelului de realizare al obiectivelor proprii si ale salii de jocuri.
- Interactioneaza in mod constant cu clientii in vederea obtinerii feedback-ului referitor la produsele oferite de societate;
- Raspunde de pastrarea confidentialitatii informatiilor la care are acces.
- Raspunde de relatia cu partenerii, clientii si beneficiarii.
- Respecta normele de Securitate si Sanatate in Munca si de PSI si raspunde de insusirea si respectarea acestora de catre toti membrii echipei.
- Evalueaza periodic performantele profesionale ale angajatilor din subordine;
- Face propuneri pentru imbunatatirea activitatii si cresterea indicatorilor de performanta a punctului de lucru.
- Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte lunare catre finantatori, parteneri si beneficiari cu respectarea datelor prevazute in contracte.
- Asigura circulatia informatiei
- Asigura rezolvarea problemelor aparute
- Intocmeste graficul de prezenta, lunar, pentru personalul din subordine si se asigura de respectarea acestuia.
- Organizeaza acordarea concediului de odihna si a zilelor libere pentru personalul din subordine.

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv;
- Contract de munca incheiat pe durata nedeterminta;
- Lucrul într-o companie mare, la standarde de calitate dovedite;
- Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în domeniu, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii MAGNUMBET care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț, având în vedere că avem standarde de calitate foarte înalte, de la care nu ne abatem sub nici o formă. Dispunem de o echipă de adevărați profesioniști, cu experiență în domeniu, cu ajutorul căreia sigur vom reuși. Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024