Gratis

Manager Relatii Clienti PF, Sucursala Pitesti

Banca Transilvania

Candidatul Ideal

Mai mult decât o echipă, #peopleofBT înseamnă curaj, încredere și empatie. 😊 Fii parte a echipei noastre ca viitor Manager Relații Clienți Persoane Fizice.
Contractul Individual de Munca, intr-o prima etapa, va fi pe o perioada determinata de 12 luni, cu posibilitatea reala de o colaborare pe o perioada nedeterminata.

Ne-ar plăcea tare mult să ne cunoastem dacă:vinzi produse bancare de cel puțin un an, asta pentru a ne asigura că știi cum funcționează mediul de afaceri local și sectorial;
știi cum să identifici nevoile unui client și să propui soluțiile cele mai potrivite pentru acesta;
ai luat examenul de licență, preferabil la o facultate cu profil economic, ceea ce arată că ai capacitate de analiză și sinteză foarte bune;
Dacă am ajuns până aici cu discuția, foarte probabil ai abilități excelente de comunicare, vânzare și negociere. Verificam doar pentru că așa scrie în procedură 😊 La fel și în ceea ce privește cunoștințele de utilizare a calculatorului, în special pachetul Office.

În rest, să ai la tine:
  • spiritul de echipă;
  • dinamismul;
  • adaptabilitatea;
  • abilitatea de a învăța;
  • orientarea către client;
  • curajul și ideile îndrăznețe pe care le ții de obicei în cutia aia a ta secreta

Descrierea jobului

Dacă decidem să lucrăm împreună…

Vei avea libertatea de a găsi modalități creative de a oferi clienților persoane fizice, produsele potrivite pentru nevoile lor. Ne bazăm pe tine că duci mai departe #spiritulBT, de bancă altfel. Noi îți oferim tot sprijinul în acest sens, punându-ți la dispoziție cele mai inovatoare instrumente, atât pentru dezvoltarea ta profesională, cât și pentru dezvoltarea ca om, că doar nu degeaba facem noi #humanbanking ☺.

Inițiativele curajoase și abilitățile de vânzare și negociere îți vor folosi pentru a identifica și a atrage clienti noi din segmentul persoane fizice, dar și pentru a menține relația cu clienții existenți.

Descrierea companiei

Altfel…
suntem o companie care isi doreste ca ideile sa fie valorificate, iar visele implinite, sustinand oamenii care au curajul sa faca lucrurile diferit.
Acum 30 de ani a inceput povestea BT cu o echipa formata din 13 persoane si o sucursala. Azi, suntem Locul 1 in topul bancilor din Romania, cu peste 3 milioane de clienti si 9.500 de colegi in echipa. Am invatat de-a lungul anilor ca pentru a aduce ideile mai aproape de realitate, este esential sa ne reinventam continuu.

Misiunea noastra este sa oferim experiente pozitive oriunde si oricand.
Bankingul merge mai bine cu zamBT.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024