Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

maistru contructor cai ferate, drumuri si poduri

impresa pizzarotti c spa italia sucursala cluj
Compania: impresa pizzarotti c spa italia sucursala cluj
| Expirat la: 10.03.2012 |
| Actualizat la: 07.02.2012 |
Compania:  impresa pizzarotti c spa italia sucursala cluj
Departament:
  • Constructii / Instalatii
Orasul:
  • Alba Iulia
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  2
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza, italiana
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  07.02.2012
Data limita:  09.03.2012
CANDIDATUL IDEAL:

absolvent liceu/postliceala/facultate de constructii-sectia cfdp
experienta in structuri/terasamente

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

coordonarea lucrarilor de structuri/terasamente

DESCRIEREA COMPANIEI:

Impresa Pizzarotti este o companie italiana de constructii drumuri, poduri si cai ferate care se afla in Romania din anul 2006, iar in prezent a castigat un proiect de reabilitare cale ferata la Alba Iulia, tronsonul Coslariu-Vintu de Jos.