Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

LUCRATOR COMERCIAL

Publicat 04 Mar 2014 | Expira 08 Mar 2014
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

Persoane dinamice, cu initiativa, comunicative;
Experienta minima in domeniul comercial.

Responsabilitati si beneficii:

Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
Lipeste etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate;
Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate

Descrierea companiei:

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 11 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.0000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Detalii job

Tip job:

  • Full time

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

nespecificat