Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Locuri de munca sezoniere in hoteluri in Italia

Publicat 15 Feb 2010 | Expira 19 Mar 2010
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

Se cer: cunostinte bune de limba italiana, experienta dovedita in domeniu in Romania si/sau Italia, stare optima de sanatate.

Descrierea jobului:

Posturile de munca oferite sunt de ospatare/i, barmani/e, cameriste, bucatari, ajutori bucatari, pizzari, secretare, cosmeticiene, maseuze (masaje cosmetice, terapeutice). Se ofera: salariul minim net incepand de la 1000-1200 euro/luna+ cazare, masa si asigurare medicala gratuite pe durata contractului de munca.

Descrierea companiei:

SC Agentia Roma 2003 SRL este o societate din Cluj-Napoca autorizata pentru selectia si plasarea de personal calificat in Italia, care functioneaza in optime conditii inca din anul 2003, cu rezultate deosebite si peste 1500 de persoane plasate.
Noi colaboram cu toata zona nord-centrala a Italiei in domeniul hotelier, restaurante, sali de Bingo, centre de sanatate si frumusete.
In aceasta perioada ofertele noastre de munca sunt in zona Marii Adriatice (Rimini, Cesenatico), Trentino Alto Adige, Toscana si Venetia (Caorle, Lignano, Bibione).Contractele de munca sunt sezoniere cu incepere din lunile mai/iunie, pana in luna septembrie/octombrie inclusiv.
Primul pas pe care Dvs trebuie sa-l faceti daca sunteti interesat/a de oferta noastra de munca si daca corespundeti criteriilor noastre de selectie, este sa ne trimiteti un CV detailat si o foto recenta pe adresa noastra de e-mail respectiv agenziaroma2003@yahoo.it sau sa ni-l aduceti personal la adresa: str. Calea Turzii, nr. 160, bl.10, ap.2, parter, Cluj Napoca, de L-V intre orele 9.30-17.00.
Toate CV-urile le asteptam direct pe adresa de e-mail a societatii noastre, respectiv agenziaroma2003@yahoo.it

Detalii job

Departament:

  • Turism / Hotel staff

Tip job:

  • Sezonier (Summer Job)

Oras:

  • STRAINATATE

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Italiana

Oferta:

1000 - 1500 EURO / luna