Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Locuri de munca in VAMA VECHE - SEF MAGAZIN, CASIER, LUCRATOR COMERCIAL

Publicat 04 Mar 2013 | Expira 05 Apr 2013
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

- studii medii, avantaj student
- experienta de minim un an (pentru sef magazin)
- cunostinte operare PC
- persoana ordonata, disciplinata, dinamica, spirit de initiativa - amabilitate, seriozitate, abilitati de lucru cu publicul

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI SEF MAGAZIN:
- Verifică facturile de marfa si raspunde de receptia cantitativa si calitativa a acesteia;
- Coordoneaza activitatea casierilor si lucratorilor comerciali;
- Asigură instruirea iniţială a personalului aflat in subordinea sa;
- Asigură şi răspunde de respectarea procedurilor in cadrul magazinului;
- Ţine evidenţa zilnică a foilor de prezenţă a angajaţilor din cadrul magazinului

RESPONSABILITATI CASIER – VANZATOR/ LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN
- operare case de marcat prin scanarea produselor achizitionate de clienti si incasarea banilor
- asigura prezenta la raft a produselor prin completari permanente
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje)
- verificarea datelor de valabilitate a produselor
- ofera clientilor informatii despre produse, preturi, la solicitarea acestora
- participarea la realizarea inventarelor

Descrierea companiei:

BIBI MARKET administreaza restaurantul BIBI Bistro, BOLO STEAK HOUSE, magazinul BIBI Market si fast-food-ul “ La Botu’ Calului” din Vama Veche, Constanta.
Restaurantul Bibi Bistro este locul unde s-a desfasurat, cu ani in urma, BIBI Jazz Festival, iar de trei ani am inceput o noua traditie: BIBI SUMMER Events. BIBI Bistro este locul unde lumea buna gaseste mancare buna, teatru si muzica live. Mai multe detalii pe www.bibibistro.ro
- perioada de desfasurare a activitatii 15 aprilie – 15 septembrie 2013
- locul de desfasurare a activitatii : VAMA VECHE, CONSTANTA

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Alimentatie / HoReCa
  • Merchandising / Promoteri
  • Vanzari

Tip job:

  • Sezonier (Summer Job)

Oras:

  • Arad
  • Braila
  • Cluj-Napoca
  • Iasi
  • Mangalia

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

se va negocia in urma interviului