Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

LIBRARI

LIBRARIILE CARTURESTI
Compania: LIBRARIILE CARTURESTI
| Expirat la: 16.03.2008 |
| Actualizat la: 13.03.2008 |
Compania:  LIBRARIILE CARTURESTI
Departament:
  • Arhitectura / Proiectare
Industrie:
Orasul:
  • Bucuresti
  • Iasi
Tip Job:
  • Full time
  • Part time
Posturi disponibile:  5
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza, franceza, germana
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  14.02.2008
Data limita:  16.03.2008
CANDIDATUL IDEAL:

Cunostinte bune de cultura generala
Interes real pentru domeniul de activitate
Capacitati excelente de relationare cu clientii
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Personalitate proactiva, dinamica si entuziasta
Atentie distributiva
Cunostinte minime de utilizare PC

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Promovarea si vanzarea de carte si alte produse aflate in oferta librariei
Consilierea clientilor
Intretinerea unui climat placut si distins pentru clienti
Aranjarea produselor la raft si mentinerea ordinii acestora
Inlocuirea la raft a produselor vandute
Incasarea contravalorii produselor achizionate de catre clienti
Operarea in programul de gestiune a miscarilor din stocul de marfa
Efectuarea inventarelor

DESCRIEREA COMPANIEI:

Carturesti reprezinta un concept de "retail experience" complex care imbina cea mai diversificata oferta de produse culturale cu organizarea si gazduirea de evenimente socio-culturale, in spatii amenajate de unii dintre cei mai buni arhitecti si designeri romani.

Carturesti se adreseaza nevoilor de informare, educare, recreere; Carturesti nu este un spatiu doar al cartilor; este un spatiu al civilizatiei si implicit al artelor.

Carturesti isi propune sa ofere lucruri frumoase, rare, inedite, sa deschida gustul publicului pentru formare culturala, pentru valorile spirituale, sa trezeasca interesul oamenilor pentru comunicare, pentru importanta vietii in comunitate.

Sloganul Carturesti- carte, ceai, muzica, dichis- te face sa te astepti la mai mult decat produse culturale; dischisul, cu rezonanta sa boema, amintind de perioada interbelica, sugereaza diferenta, palaria magica din care Carturesti scoate toate acele lucruri care te surprind si incanta publicul.

In prezent exista sase librarii Carturesti.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 2 INTREBARI

Ce calitati si/sau abilitati consideri ca te recomanda pentru acest post?

Ce stii despre noi?