Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

LIBRARI

Publicat 13 Mar 2008 | Expira 16 Mar 2008
Joburi
5
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cunostinte bune de cultura generala
Interes real pentru domeniul de activitate
Capacitati excelente de relationare cu clientii
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Personalitate proactiva, dinamica si entuziasta
Atentie distributiva
Cunostinte minime de utilizare PC

Descrierea jobului:

Promovarea si vanzarea de carte si alte produse aflate in oferta librariei
Consilierea clientilor
Intretinerea unui climat placut si distins pentru clienti
Aranjarea produselor la raft si mentinerea ordinii acestora
Inlocuirea la raft a produselor vandute
Incasarea contravalorii produselor achizionate de catre clienti
Operarea in programul de gestiune a miscarilor din stocul de marfa
Efectuarea inventarelor

Descrierea companiei:

Carturesti reprezinta un concept de \"retail experience\" complex care imbina cea mai diversificata oferta de produse culturale cu organizarea si gazduirea de evenimente socio-culturale, in spatii amenajate de unii dintre cei mai buni arhitecti si designeri romani.

Carturesti se adreseaza nevoilor de informare, educare, recreere; Carturesti nu este un spatiu doar al cartilor; este un spatiu al civilizatiei si implicit al artelor.

Carturesti isi propune sa ofere lucruri frumoase, rare, inedite, sa deschida gustul publicului pentru formare culturala, pentru valorile spirituale, sa trezeasca interesul oamenilor pentru comunicare, pentru importanta vietii in comunitate.

Sloganul Carturesti- carte, ceai, muzica, dichis- te face sa te astepti la mai mult decat produse culturale; dischisul, cu rezonanta sa boema, amintind de perioada interbelica, sugereaza diferenta, palaria magica din care Carturesti scoate toate acele lucruri care te surprind si incanta publicul.

In prezent exista sase librarii Carturesti.

Detalii job

Departament:

  • Arhitectura / Design interior

Industrie:

  • Constructii
  • Educatie / Training
  • Arta / Entertainment

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Bucuresti
  • Iasi

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza
  • Franceza
  • Germana

Oferta:

nespecificat