Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Librar

Publicat 16 Sep 2010 | Expira 18 Oct 2010
Joburi
3
Aplicanti

Candidatul ideal:

Trebuie sa cunoasca piata de carte din Romania in detaliu si sa doreasca sa faca parte din ea. Cautam oameni cu initiativa si cu proiecte pe care sa le facem in cadrul librariei.

Descrierea jobului:

Sunt puse la bataie doua posturi de librar part-time ( cu posibilitate de a deveni full) si un post de full-time.
Viitorii nostri colegi vor avea edituri de care se vor ocupa personal si vor putea propune proiecte personale ce pot fi realizate in cadrul librariei.

Descrierea companiei:

Libraria Triptic se va deschide in Octombrie si are la baza un concept ce nu a mai fost incercat vreodata in Romania, dar detaliile vor fi prezentate in cadrul interviului.

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Altele
  • Educatie / Training / Arte
  • Tipografii / Edituri
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

se va negocia in urma interviului