Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

KEY ACCOUNT REPRESENTATIV

Publicat 23 Apr 2014 | Expira 27 Apr 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- experienta in vanzari( de preferat FMCG);
- foarte bune abilitati de persuasiune, merchandising, vanzari;
- abilitati de comunicare, persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;
- responsabilitate si orientare catre rezultate;
- entuziasm si spirit de echipa;
- permis de conducere cat.B, minim 3 ani experienta;
- disponibilitate pentru deplasari in interes de servici;

Descrierea jobului:

- mentine si dezvolta relatia cu clientii internationali din zona;
- coordoneaza activitatea la nivel de magazine, pentru asigurarea disponibilitatii produselor din portofoli GlaxoSmithKline CH;
- asigura implementarea perfecta a actiunilor de marketing;
- coordoneaza si instruieste merchandiserii din subordine;
- realizeaza targetul de vanzari pe zona de activitate;
- raporteaza direct catre Area Sales Manager;
- colaboreaza cu Key Account Manager pentru dezvoltarea business-ului la nivel de magazin;
- salariu fix + bonus in concordanta cu performantele obtinute;
- masina de servici, telefon;

Descrierea companiei:

- companie regionala partener al Kandia-Excelent, Mib, Ro Star, Pan Foods, Tymbark, GlaxoSmithKline , Johnson Wax, etc.

Detalii job

Departament:

Tip job:

  • Full time

Oras:

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului