Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Instructor Dans / Gimnastica / Aerobic pentru copii

Publicat 05 Apr 2008 | Reactualizat 04 Mai 2008 | Expira 06 Mai 2008
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Persoana serioasa, comunicativa si pasionata de munca sa.

Experienta obligatorie in gimnastica, aerobic sau dans (in functie de pozitia pentru care aplicati).
Experienta in lucrul cu copiii constitue un REAL avantaj.

Descrierea jobului:

Pozitii:
- instructor dans sportiv la nivel de baza pentru copii ( Cluj si Bucuresti )
- instructor gimnastica aerobica la nivel de baza pentru copii ( Cluj si Bucuresti )
- instructor gimnastica artistica la nivel de baza pentru copii ( Cluj si Bucuresti )

Instructorii vor preda clase pentru copii in cluburi de fitness si aerobic din Bucuresti sau Cluj.

Program foarte flexibil: 1 ora pe saptamana.

Plata orelor se face lunar si difera in functie de experienta si numarul de cursanti.

Beneficii: Instructorul va avea access la toate facilitatiile clubului in care va preda clasele. Valoarea benefiicilor este de aproximativ 1700 Euro/ an pentru Bucuresti si de aproximativ 800 Euro/ an pentru Cluj.

Mai multe informatii despre programul Fit Kids puteti afla accesand siteul: www.fitkids.ro

Descrierea companiei:

Be Fit Team este o companie ce ofera servicii de fitness, aerobic si dans pentru adulti dar si copii.
Printre serviciile companiei amintim:
- consultanta in fitness si aerobic pentru salile din Romania
- antrenamente personale
- clase de aerobic pentru sali de fitness
- cursuri si workshop-uri pentru instructori de fitness
- programe sportive pentru copii prin programul Fit Kids

Detalii job

Departament:

  • Sport / Wellness

Tip job:

  • Full time
  • Part time
  • Project Based
  • Temporar / TEMPS

Oras:

  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

nespecificat