Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

instalatori antene satelit (FocuSat, digiTV, MaxTV etc)

Publicat 22 Dec 2006 | Expira 24 Dec 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Persoane cu experienta in instalarea sistemelor de receptie satelit DTH (FocuSat, digiTV, MaxTV etc). Seriozitatea si profesionalismul sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B cu vechime reprezinta un avantaj.

Responsabilitati si beneficii:

Instalatorii vor lucra in echipe de cate doi si vor fi resposabili cu montarea sistemelor de receptie satelit DTH (FocuSat, digiTV, MaxTV etc). Job full time, cu target de minim 10instalari/zi per echipa insa cu salarizare motivanta, pe masura rezultatelor: intre 1400ron si 2500ron net. Conditii de lucru foarte bune intr-un colectiv tanar.

Descrierea companiei:

Companie cu personal tanar, cu peste 5 ani de experienta in telecomunicatii.

Client eJobs

Detalii job

Industrie:

  • Constructii
  • IT / Telecom

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Iasi

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

500 - 1000 EURO / luna