Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

INGRIJIRE BATRANI ITALIA

Publicat 13 Dec 2011 | Expira 14 Ian 2012
Joburi
20
Aplicanti

Candidatul ideal:

NUMAI PERSOANE CARE CUNOSC LIMBA ITALIANA NIVEL MEDIU, CU VARSTA INTRE 18-SI 60 ANI MAXIM.

Descrierea jobului:

INGRIJIRE BATRANI, BABY SYTER, MENAJ, SI ALTE POSTURI, SE OFERA CAZARE SI MASA GRATIS SI UN SALARIU DE LA 650- LA 1000EURO IN MANA, CONTRACT DE MUNCA SI ALTE BENEFICII

Descrierea companiei:

SC SERENITY JOBS SRL ESTE O COMPANIE DE SELECTIE SI PLASARE A FORTELOR DE MUNCA IN UE. ACREDITATA LA ITM CARAS SEVERIN.

Detalii job

Departament:

  • Au pair / Babysitter / Curatenie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Resita

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Italiana

Oferta:

500 - 1000 EURO / luna