Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

INGINER SERVICE CENTRALE TERMICE

Compania: SC TEHNOCLIMA SRL
| Expirat la: 14.09.2012 |
| Actualizat la: 13.08.2012 |
Compania:  SC TEHNOCLIMA SRL
Departament:
  • Constructii / Instalatii
  • Inginerie
  • Vanzari
Orasul:
  • Galati
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  B
Data introducerii:  13.08.2012
Data limita:  13.09.2012
CANDIDATUL IDEAL:

-ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE TEHNICE 5 ANI
-EXPERIENTA IN DOMENIU MIN.1 AN
-DISPONIBILITATE LA PROGRAM PRELUNGIT , DEPLASARI
-AUTORIZATIE ISCIR-AVANTAJ
-CUNOSTINTE MINIME OPERARE WORD,EXCEL
-PERMIS DE CONDUCERE CATEG.B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-ASIGURA ACTIVITATI DE PUNERE IN FUNCTIUNE, INTERVENTII, VERIFICARI TEHNICE IN UTILIZARE ,AUTORIZARI FUNCTIONARE PENTRU CENTRALE TERMICE
-GESTIONAREA STOCULUI DE PIESE DE SCHIMB SI CONSUMABILE NECESARE INTERVENTIILOR

DESCRIEREA COMPANIEI:

Cu o vechime de peste 12 ani in domeniul instalatiilor termice si de climatizare, SC TEHNOCLIMA s-a mentinut pe piata datorita seriozitatii si implicarii in relatia cu clientii, prin oferirea acestora produse de calitate si servicii excelente . Deasemeni, societatea noastra a investit in motivarea si dezvoltarea resurselor umane prin contributii la dezvoltarea profesionala a salaratilor organizand traininguri si stagii de pregatire.