Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Inginer Petrol, Geolog

Publicat 04 Iul 2013 | Expira 05 Aug 2013
Joburi
3
Aplicanti

Candidatul ideal:

STABILITATEA pe post a persoanei este cerinta de baza. Prin urmare incurajam sa aplice pentru aceste posturi NUMAI acele persoane ce intentioneaza construirea unei cariere profesionale in domeniul dezvoltarii si testarii aplicatiilor software complexe pentru industria de petrol si gaze. Candidatii trebuie sa fie absolventi cu rezultate peste medie ai invatamantului superior de specialitate (Ingineria Petrolului si Gazelor - Forajul Sondelor, Extracţia si Transportul hidrocarburilor, Geologie Petrolieră şi Inginerie de Zăcământ)
De asemenea cunoasterea limbii Engleze este obligatorie.

Descrierea jobului:

Proiecteaza, testeaza in intretine aplicatii software complexe (Industria Petrol si Gaze) pentru companie multinationala din SUA.
Se ofera STABILITATE pe termen lung si foarte lung chiar si in situatia actuala de criza econonica. Mediul de lucru este profesionist, international si prietenos in echipe mici si dinamice. Traning periodic atat in Romania cat si in SUA. Se ofera salariu motivant, transport gratuit si auto dupa o perioada de succes.

Descrierea companiei:

Compania SIMCO International SRL a fost infiintata in anul 1995 si are obiectul principal de activitate - 6201 - conform clasificarii CAEN.
Sediul administrativ se afla in Clinceni, Ilfov si are un sediu secundar in Ploiesti.
SIMCO International SRL are un colectiv mic insa stabil si dezvolta/intretine aplicatii software complexe pentru companie multinationala din SUA.

Detalii job

Departament:

  • Petrol / Gaze

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Ploiesti

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

se va negocia in urma interviului