Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Inginer mecanic - Iasi

Publicat 11 Iun 2012 | Expira 15 Iun 2012
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Studii superioare tehnice de lungă durată,
- Experienţă profesională de minim 10 ani,
- Experienţă ca inginer mecanic în construcţie şi alte aspecte aferente ale componentelor mecanice pentru utilităţile municipale de apă potabilă şi apă uzată , MINIM 5 ani,
- Participarea ca inginer mecanic in minimum 1 (un) proiect de infrastructură de apă/apă uzată finanţat din Fonduri Europene.

Descrierea jobului:

Eptisa Romania este in cautarea unui Inginer mecanic - Iasi.

Descrierea companiei:

În Romania, Eptisa este activă încă din 1996, iar din martie 2004 a înfiinţat filiala Eptisa România SRL, cu sediul central în Bucureşti.
Eptisa România este una dintre cele mai cunoscute companii de inginerie şi consultanţă de pe piaţa româneasca de profil care, de la momentul înfiinţării sale, a implementat cu succes peste 44 proiecte şi a cumulat o valoare a investiţiilor ce depăşeşte astăzi 1,8 miliarde de Euro.

Pentru mai multe informatii despre Eptisa Romania va rugam vizitati site-ul www.eptisa.com/ro

Detalii job

Departament:

  • Constructii / Instalatii
  • Inginerie
  • Proiectare civila / industriala
  • Protectia mediului
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time
  • Project Based

Oras:

  • Botosani
  • Iasi
  • Pascani
  • Piatra Neamt
  • Suceava

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position

Oferta:

se va negocia in urma interviului