Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Inginer Automatist

Publicat 10 Iun 2013 | Expira 14 Iun 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Candidatul ideal
- Studii superioare de specialitate;
- Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale;
- Cunostinte de electronica aplicata;
- Cunostinte de gestionare a sistemelor de programare;
- Cunostinta elementare de electromecanica;
- Cunostinte operare PC (pachet office);
- Cunostinte medii de limba Engleza;
- Simt tehnic si organizatoric.

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
- Coordonare Echipelor de Tehnicieni;
- Instruirea Echipelor de Tehnicieni cu privire la modul de indeplinire al solicitarilor primite de la client;
- Verificarea calitatii lucrarilor realizate de catre echipele de Tehnicieni;

Descrierea companiei:

Expert Service 24/7 furnizează soluţii complete de întreţinere şi service pentru toate echipamentele de acces şi sistemele de încărcare industrială: uşi secţionale industriale, rulouri, uşi rapide, ghilotine, uşi glisante automate, rotative, porţi, rampe de egalizare, platforme hidraulice, etc.
Serviciile Expert Service 24/7 sunt oferite atât pentru produsele furnizate de partenerii noştri consacraţi, respectiv: HÖRMANN, KABA, EHRENFELS, NINZ, WESTAG, etc. cât şi pentru cele ale altor furnizori precum: CAMPISA, CRAWFORD-HAFA, DORMA, TORMAX, BESAM, GEZE, NOVOFERM, GD, GÜNTHER-TORE, etc.

Detalii job

Departament:

  • Inginerie
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Abrud
  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

nespecificat