Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Gestionar

Publicat 27 Iun 2009 | Expira 30 Iun 2009
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Gestionar(a) pentru magazin alimentar, in conformitate cu prevederile Legii 54/1994 (fosta Lege 22/1969 - Legea Gestiunii).
Admitem si pensionari(e) viabili, fosti(e) lucratori in bransa.

Descrierea jobului:

Vanzari produse alimentare.

Descrierea companiei:

Domeniul principal de activitate comertul en-detail si en-gros de produse alimentare.
In perspectiva, en-gros de produse alimentare traditional-ecologice.

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Merchandising / Promoteri
  • Transport / Distributie
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Pitesti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

se va negocia in urma interviului