Gratis

Gestionar Junior

SC DEMIUMA COMIMPEX SRL

Candidatul Ideal

- Nivel de studii medii;
- Operare PC: program de gestiune, Word, Excel;
- Cunostinte de gestiune a stocurilor;
- Aptitudini de calcul, de comunicare, de planificare si organizare a activitatilor specifice;
- Corectitudine si seriozitate;
- Fire energica, entuziasta si pozitiva;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Initiativa, capacitate de a genera idei;
- Capacitatea de mobilizare in vederea respectarii termenelor impuse;
- Experienta de lucru intr-un depozit cu tesaturi poate reprezenta avantaj.

Descrierea jobului

- Realizeaza si raspunde de receptia tesaturii, cantitativ, conform documentelor insotitoare (factura, aviz);
- Intocmeste fisele de magazie;
- Arhiveaza documentele care atesta miscarile de stoc de tesatura din gestiunea depozitului: fise de magazie, copii facturi intrare furnizori tesatura, bonuri de consum, avize de insotire a marfii;
- Opereaza in sistemul informatic iesirile de tesatura;
- Raspunde de concordanta dintre stocul scriptic si cel faptic;
- Organizeaza si raspunde de pregatirea lansarilor de productie pentru a fi livrate la timp catre colaboratori, intocmeste un opis in care este specificat setul de documente necesar pentru livrare;
- Asigura si raspunde de desfasurarea activitatii de incarcare-descarcare a camioanelor cu tesatura;
- Organizeaza eficient spatiul de depozitare, respectand criteriile de grupare a tesaturii dupa coduri si furnizori;
- Participa la inventarul depozitului de tesatura.

Beneficii:
- Bonuri de masa
- Decont de transport
- Prime de sarbatori

NISSA este singurul brand din Romania care ofera zilnic modele noi.
Peste 500 de modele va asteapta in reteaua noastra de magazine, inclusiv in magazinul online.

Daca te intrebi ce inseamna NISSA, raspunsul nostru este simplu: avem ambitia de a deveni cei mai buni, prima optiune a doamnelor, oferind produse cu detalii care confera eleganta, rafinament si stare de bine.

La NISSA incurajam creativitatea si inovatia, ne respectam clientii si angajatii, facem bine tot ceea ce ne propunem. Ne plac oamenii cu initiativa, care isi asuma responsabilitatea pentru deciziile luate si care se implica in fiecare proiect la care participa.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul www.nissa.ro
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024