Gratis

Gestionar depozit Apahida Cluj

Aquila Part Prod Com SA
2 poziții

Candidatul Ideal

- studii medii;
- experienta in firma distributie constituie avantaj;
- experienta minim 1 an pe post;
- fara antecedente in cazierul judiciar;
- avantaje: autorizat ISCIR;

Descrierea jobului

- responsabilitati specifice de depozitare ;
​- se lucreaza in 3 schimburi;
Beneficii:
- abonament medical clinica privata, beneficii sociale, zile de concediu suplimentar in functie de vechimea in munca.
Se asigura transportul din Cluj, Turda, Campia Turzii

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024