Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Farmacist- Buzau

Publicat 29 Ian 2006 | Expira 04 Feb 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Absolvent al Facultati de farmacie;
Aviz de libera practica;
Excelente abilitati de relationare interpersonala, orientare catre client/pacient.

Responsabilitati si beneficii:

Oferirea asistentei de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;
Eliberare de medicamente si retete compensate si gratuite;
Preparare de formule magistrale;
Operare calculator.

Vor fi luate in considerare, in mod nepreferential, toate candidaturile care aplica pentru aceasta pozitie.Oferta de angajare cuprinde:
- pachet salarial motivant (1000 Euro net)cu renegociere anuala, trecut in cartea de munca;
- tichete de masa;
- prime de Paste si Craciun;
- instruire profesionala continua.
Acesta este locul de munca perfect pentru un debut de cariera, dar si pentru un candidat cu experienta profesionala, intrucat se ofera posibilitatea avansarii in firma.
CV-urile se pot trimite si la numarul de fax: 0238.721.027

Descrierea companiei:

SC FARM ALEX SRL reprezinta o societate comerciala farmaceutica cu o vechime de 14 ani, impunandu-se in topul firmelor de specialitate in judetul Buzau. In prezent firma dezvolta o importanta cifra de afaceri si detine trei puncte de lucru.Colectivul este tanar, dinamic si in continua dezvoltare.
Filozofia companiei se bazeaza pe respectarea angajatilor si a clientilor, pe o continua imbunatatire a conditiilor de munca si a calitatii serviciilor oferite.
In ceea ce priveste domeniul resurselor umane, politica firmei este aceea de a asigura motivarea, stabilitatea si loialitatea personalului, intrucat noi conideram valabil principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Detalii job

Departament:

  • Farmacie

Industrie:

  • Farma

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Buzau

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position

Oferta:

400 - 500 EURO / luna