Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Electromecanic stivuitoare, tehnician reparatii stivuitoare

Publicat 10 Mai 2013 | Expira 11 Iun 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- specializari: tehnician electromecanic stivuitoare, domeniul agricol si industrial;
- experienta practica minim 3 ani;
- capacitatea de a lucra individual;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte operare PC
- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus

Experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati:
- asigurarea interventiilor de diagnosticare si reparatie a stivuitoarelor;
- identificarea pieselor de schimb necesare;
- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
- realizarea targetelor lunare;

Descrierea companiei:

Compania noastra reprezinta in Romania mai multe marci de stivuitoare. Activitatea principala este servisarea si intretinerea echipamentelor de ridicat, vanzarea si inchirierea acestora.

Detalii job

Departament:

  • Auto / Echipamente
  • Productie
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Brasov
  • Tirgu-Mures

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului