Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

ECONOMIST

Publicat 01 Feb 2013 | Expira 05 Mar 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Studii superioare economice
- Experienta de minimum un an in domeniul financiar-contabil
- Capacitate mare de concentrare
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a lucra cu volum mare de informatii zilnic

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI:
- emitere si operare facturi clienti
- intocmire NIR-uri
- introducere plati electronice
- verificarea zilnica a platilor rejectate si semnalarea acestora
- intocmirea de anexe pentru ordinele de plata cumulate
- evidenta platilor zilnice si a ordinelor de plata pe fiecare banca in parte
- indosariere si arhivare a documentelor
- intocmire rapoarte specifice la sfarsitul zilei de lucru

Descrierea companiei:

EUROINS Romania face parte din EIG - Grupul EUROHOLD, care este prezent pe pietele de asigurari din Spania, Romania, Bulgaria, Macedonia, Serbia si Turcia.
Format in anul 2006, grupul este unul dintre cele mai mari din Europa de Est, avand investitii orientate catre patru mari ramuri: finante, auto, industrie si imobiliare.
EUROINS Romania se afla in primele 10 companii de asigurari din aceasta tara si este prezenta pe piata de profil de 18 ani. Reteaua teritoriala numara peste 60 de unitati, oferind toate tipurile de asigurari non-viata, adaptate continuu nevoilor clientilor.

EUROINS azi:

• Peste 500 de angajati
• Peste 500.000 de clienti
• Peste 4.000 de consultanti in asigurari

Misiunea companiei:

• Consultanta pentru servicii de calitate
• O gama completa de riscuri acoperite
• Simplitate si Transparenta
• Promptitudine si corectitudine

Echipa Euroins

Detalii job

Departament:

  • Asigurari
  • Audit / Consultanta
  • Financiar / Contabilitate

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

nespecificat