Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.

Director comercial

Compania: S.C. Buzdea Com S.R.L.
| Expirat la: 21.10.2006 |
| Actualizat la: 19.10.2006 |
Compania:  S.C. Buzdea Com S.R.L.
Departament:
Industrie:
Orasul:
  • Suceava
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  B
Data introducerii:  20.09.2006
Data limita:  21.10.2006
CANDIDATUL IDEAL:

Studii superioare
Experienta de cel putin 3 ani in productie, preferabil in industria alimentara (morarit-panificatie)
Cunostinte contabilitate primara

Aptitudini de manager, cu accent pe coordonare
Calitati de negociator
Abilitati de organizator
Capacitate de analiza
Gandire strategica
Spirit de achipa dezvoltat
Bun in comunicare
Spirit dinamic, determinare in realizarea obiectivelor propuse

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-coordoneaza activitatea de productie si reteaua de magazine existenta
- planifica si asigura asigurarea obiectivelor, a profitului si a strategiei de dezvoltare
-propune modul de organizare/reorganizare a retelei de magazine
-raspunde de coordonarea activitatii angajatilor din subordine, de instruirea si motivarea lor in vederea obtineriii unor performante din ce in ce mai bune
-propune strategia de dezvoltare si asigura implementarea formei finale de organizare
-asigura dezvoltarea si implementarea unui sistem de management al categoriilor de produse
-este responsabil cu punerea la punct a unui sistem de control al activitatii, de preluare si procesare a comenzilor catre furnizori si a aprovizionarii "just in time" a magazinelor
-urmareste controlul costurilor si incadrarea lor in bugetele prevazute
-dezvolta un sistem de instruire a personalului, instruieste coordonatorii si asigura aplicarea lui

DESCRIEREA COMPANIEI:

S.C. Buzdea Com S.R.L. cu sediul in Falticeni se ocupa cu productia si distributia de produse de panificatie si patiserie pe plan local si zonal.
De asemenea Cv-urile se pot trimite si la nr. de fax : 0230 544 772 si la adresa de e-mail : brutaria_buzdea@yahoo.com