Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Cursuri GRATUITE de bucatar, ospatar, cofetar/ patiser, brutar

Compania: Fundatia Umanitara CLOPOT
| Expirat la: 27.09.2013 |
| Actualizat la: 26.08.2013 |
Compania:  Fundatia Umanitara CLOPOT
Departament:
  • Alimentatie / HoReCa
  • Educatie / Training / Arte
  • ONG / Voluntariat
  • Resurse umane / Psihologie
Orasul:
  • Bucuresti
  • Ilfov
Tip Job:
  • Practica (Neplatita)
Posturi disponibile:  28
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  26.08.2013
Data limita:  26.09.2013
CANDIDATUL IDEAL:

Cursul se adreseaza in exclusivitate doamnelor si domnisoarelor cu domiciliul stabil in Bucuresti sau Ilfov.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Fundatia Umanitara CLOPOT prin proiectul Promovarea egalitatii de sanse pe piata muncii, proiect cofinantat din Fondul Social European prin programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013 “Investeste in oameni” ofera cursuri GRATUITE de:
Turism hoteluri, restaurant:
- Bucatar;
- Ospatar;
- Cofetar/patiser;
- Brutar;
Cursurile sunt autorizate CNFPA iar cursantele vor primi certificate de calificare emis de Ministerul Muncii, Familei si protectiei Sociale si Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului si Sportului.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Organizatia a avut de la infiintare un scop umanitar, primele activitati fiind de sprijinire a persoanelor aflate in dificultate. Ulterior domeniile de activitate s-au diversificat.
De-a lungul timpului, Fundatia a participat la mai multe proiecte culturale cu finantare europeana.