Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Cursuri GRATUITE de bucatar, ospatar, cofetar/ patiser, brutar

Publicat 26 Aug 2013 | Expira 27 Sep 2013
Joburi
28
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cursul se adreseaza in exclusivitate doamnelor si domnisoarelor cu domiciliul stabil in Bucuresti sau Ilfov.

Responsabilitati si beneficii:

Fundatia Umanitara CLOPOT prin proiectul Promovarea egalitatii de sanse pe piata muncii, proiect cofinantat din Fondul Social European prin programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013 “Investeste in oameni” ofera cursuri GRATUITE de:
Turism hoteluri, restaurant:
- Bucatar;
- Ospatar;
- Cofetar/patiser;
- Brutar;
Cursurile sunt autorizate CNFPA iar cursantele vor primi certificate de calificare emis de Ministerul Muncii, Familei si protectiei Sociale si Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului si Sportului.

Descrierea companiei:

Organizatia a avut de la infiintare un scop umanitar, primele activitati fiind de sprijinire a persoanelor aflate in dificultate. Ulterior domeniile de activitate s-au diversificat.
De-a lungul timpului, Fundatia a participat la mai multe proiecte culturale cu finantare europeana.

Detalii job

Departament:

  • Educatie / Training / Arte
  • ONG / Voluntariat
  • Resurse umane / Psihologie
  • Alimentatie / HoReCa

Tip job:

  • Practica (Neplatita)

Oras:

  • Bucuresti
  • Ilfov

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

nespecificat