Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

CORA ANGAJEAZA PENTRU NOUL MAGAZIN DIN BERCENI: AGENT PAZA

Publicat 16 Iul 2009 | Expira 20 Iul 2009
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- studii medii
- certificat de absolvire a cursurilor de agent paza si protectie reprezinta un avantaj
- atentie distributiva, responsabilitate, promptitudine

Responsabilitati si beneficii:

- asigura respectarea si mentinerea ordinii in aria de vanzare
- asigura securitatea clientilor si a personalului
- este responsabil de bunurile si valorile magazinului, intervenind prompt pentru remedierea neregulilor aparute

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
- prime in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala
- oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

Descrierea companiei:

Vino alaturi de noi pentru un nou inceput! Magazinul nostru din Berceni iti ofera sansa unei cariere in domeniul comercial!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

Detalii job

Departament:

  • Altele
  • Paza si protectie / Militar

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat