Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Coordonator-sef magazine

Compania: Sc Michelangelo Srl
| Expirat la: 24.05.2011 |
| Actualizat la: 23.05.2011 |
Compania:  Sc Michelangelo Srl
Departament:
  • Alimentatie / HoReCa
Orasul:
  • Cluj-Napoca
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  B
Data introducerii:  23.05.2011
Data limita:  13.06.2011
CANDIDATUL IDEAL:

De preferabil experienta in domeniul carnii si al mezelurilor, persoana activa, capacitati bune de coordonare si organizare, atentie la detalii.
Disponibilitate la program prelungit, deplasari.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati: Supravegherea unui lant de magazine (18) pe zona transilvaniei: aprovizionare, personal, documente, banca, DSV. ITM, produse si tot ceea ce tine de magazine in general.
Beneficii: Salar atractiv, masina de servici, telefon.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Firma de distributie de produse din carne si mezeluri, lactate, congelate.